ПРЕМИУМ ИМОТИ
Адрес: София, ул. Граф Игнатиев 37   Телефон: 0888 988 871
Email: m.angiozov@premiumestates.eu

90729,  Апартамент, Тристаен, кв. Лозенец, Обзаведен

400 €

Тристаен
Под наем
Стаи: 3
Площ, кв.м.: 80
Вид строителство: МОНОЛИТ
Етаж: 1

ДО МЕТРО! СОТ И ИНТЕРНЕТ В НАЕМА! Премиум Имоти ЕООД дава под наем обзаведено тристайно жилище в кв. Лозенец, на крачка от площад Журналист! При интерес се обадете на 0888988871. Оферта 33761.
 
Особености